info@aauksed.ee

+372 670 9724

ASSA ABLOY külgedele avanevatel voldikustel on suhteliselt suured eelised teiste uksetüüpide ees.

Voldikuksed minimaliseerivad kasutatava ruumisisese laepinna ning ukse avaneb otse kasutaja silme ees, muutes sellega ukse kasutajale turvalisemaks. Konstruktsioonilt on liikuvate osade arv tunduvalt väiksem kui tõstuksel ning seega vajab uks vähem hooldust.

Mootoril on aeglustiga start ning peatumine, mis pikendab nii ukse kui mootori eluiga. Uksemootori juhtimiskeskuses on valmidus erinevate juhtimisseadmete ühendamiseks (radarid, valguskiired, raadiovastuvõtja jne.)

Crawfordi voldikuksed on mõeldud kasutamiseks tavapärases tööstuskeskkonnas, aga ka spetsiaalseid lahendusi nõudvates ja karmimate tingimustega ukseavades, näiteks autopesulates.

Väga palju tähelepanu on suunatud uste väljanägemisele. Crawfordi voldikuksi on võimalik tellida sama väljanägemisega, kui tõstuksi ning seega valida parim avamislahendus.

Kõik voldikuste osad ja lahendused vastavad Euronormidele. Ukse avanemine on kogu liikumise aja kasutajale nähtav, mis omakorda vähendab tunduvalt avariide ohtu.

  • Käiguust saab tellida lisavarustusena ning kohandada ka hädaväljapääsuks.

  • Ust saab avada nii käsitsi kui ka mootoriga.

  • Uksed varustatakse väga efektiivsete tihenditega, nii ümber ukselehe kui ka ukse sektsioonide vahel.

  • Ukse lukustamine toimub tavaliselt spanjolettlukkudega.

Saatke meile palun päring ja me leiame üheskoos Teile kõige sobivama lahenduse.

Hinnapäring

ASSA ABLOY FD2050F

ASSA ABLOY FD2050F

ASSA ABLOY FD2050F  - päevavalguse sisselaskmiseks ning toodete esiletoomiseks Suur läbipaistvus päevavalgusele voldikuksel, teeb ideaalse valiku töökeskkonda, mis nõuavad maksimaalset valgustus. ASSA ABLOY FD2050F voldikuks sobib kasutamiseks ruumide...
ASSA ABLOY FD2050FCW Carwash

ASSA ABLOY FD2050FCW Carwash

ASSA ABLOY FD2050FCW  Carwash - pidamaks vastu autopesulate rasketes ning niisketes tingimustes ASSA ABLOY FD2050FCW Carwash koosneb roostevabast ja pulbervärviga kaetud metallosadest ning spetsiaalsest kloropreenist ja nitrilist tihenditest, mi...
ASSA ABLOY FD2050P folding door

ASSA ABLOY FD2050P folding door

ASSA ABLOY FD2050P nõudlikku tööstuskeskkonda ASSA ABLOY FD2050P on tugev voldikuks. Sobib eriti just nõudlikku tööstuskeskkonda, kuna koosneb tugevast raamist ning paksudest, soojustatud lamellidest. See on hästi soojustatud voldikuks, mis ar...

Kommentaarid on suletud.