info@aauksed.ee

+372 670 9724

 

OÜ AA UKSED on 1998. aastal asutatud Eesti ettevõte, mis on oma tegevuse algusest peale tegelenud eelkõige Rootsi firma ASSA ABLOY toodetud tööstuses kasutatavate uste maaletoomisega, nende paigaldamisega ning hilisema remondi ja hooldusega.  ASSA ABLOY kätkeb endas selliseid ustemaailmas olnuid kaubamärke nagu Crawford, MEGADOOR, ALBANY ja BESAM

Lisaks kõikvõimalikele tööstuses kasutatavatele ustele pakume ka erinevaid laadimissildu, käärtõstukeid, laadimistihendeid, laadimisruume ning kodugaraažiuksi.

Esmaseks eesmärgiks oleme seadnud pakkuda oma kliendile, ehk Teile, parima lahenduse vastava ukseava puhul ning seda parima hinna- ning kvaliteeditaseme juures. Teiseks ei tee meie kunagi, mitte kunagi järeleandmisi seadmete turvalisuse ja kvaliteedi osas. Ehk julgeme ausalt tõdeda, et AA UKSED klient magab öösel kõige rahulikumalt.

Kvaliteet, töökindlus ning turvalisus on nende kaubamärkide all müüdavate uste ja seadmete omadused, mille üle meie kliendid ning me ise ei tingi. Meie poolt müüdavaid uksi ning laadimissüsteeme on maailmaturul toodetud ning arendatud juba pea 50 aastat ning selle aja jooksul saadud kogemustepagas sisaldub igas Teile müüdavas tootes. Siinkohal võime julgelt öelda, et meie poolt pakutavad tooted on kõige kvaliteetsemad ning kõige turvalisemad antud turul. Kuna ASSA ABLOY  kontserni peakorter asub Rootsis, Malmös, siis on meie poolt pakutavad uksed ja laadimisseadmed arendatud välja ja valmistatud eelkõige eelkõige vastu pidama siinsele põhjamaiselt karmile kliimale.

Samas pakume kõike ustega seonduvat, mis tagab Teile paigaldatavate osade sobivuse üksteisega, pakkumaks tootele pikimat eluiga ja seega minimaalseid rahalisi väljaminekuid peale toote paigaldamist.

Tulevasele koostööle panustades
Lugupidamisega,
Andi Arjus
AA Uksed OÜ
juhataja

Oma toodete turustamisel lähtume soovist pakkuda Teile töötavaid terviklahendusi, mis sisaldavad endas ka professionaalset nõustamist leidmaks parimaid lahendusi.

Pöörduge meie poole kontaktivormi kaudu.